NEPOVEDENÉ FOTKY

května 07, 2018

Krásné pondělní odpoledne! 
Tenhle článek vlastně ani nenapadl mě, ale mého přítele. Jednou jsme tak fotili v přírodě a když jsem z té spousty fotek vybrala asi 3, na kterých jsem se tvářila vcelku normálně, řekla jsem si, že ukážu pravdu. Všechny ty fotky na blog, na Instagram, na Facebook se snažím fotit tak, aby vypadaly co nejlépe, nejdokonaleji. Ale pak mám spousty těch groteskních.

Takže abych Vám tu neukazovala jen ty pro mě dokonalé fotky, na kterých si dávám záležet a jejichž koncept vždy vymýšlím nějaký ten čas, tak Vám předvedu ty nepovedené, nedokonalé a vlastně reálné a pravdivé. Těch vždycky na jednu dokonalou vychází několik (set). 

To, že na jedné fotce vypadám dobře nebo to jídlo co fotím vypadá dobře, tak neznamená že prostě dobře vypadá vždycky. Stačí pootočit úhel, vyfiltrovat (bez filtrů ani ránu) a už byste mě nebo třeba nějaké to focené jídlo ani nepoznali.
Jinak přiznávám se, že tyhle fotky jsou aspoň doostřené a lehce vyfiltrované.
Prostě všechno není vždycky tak,  jak to vidíme. Bavte se!

PAŘÍŽ
V Paříži jsem byla minulé léto a jako správná blogerka jsem si prostě musela udělat pár pořádných fotek na Instagram a do článku na blog. Bohužel ne všechny fotky, ač je to z Paříže, nejromantičtějšího města, se povedly tak, jak bych si to představovala. Článek najdete pod jménem CO NAVŠTÍVIT V PAŘÍŽI? nebo CHUTĚ FRANCOUZSKÉ KUCHYNĚ.FASHION A HODINKY
I když fashion nefotím, ale je pravda, že dříve jsem to taky zkoušela, tak jsem na tuhle spolupráci kývla, jelikož hodinky zbožňuji. No jo, ale jděte fotit outfit s hodinkami, když ani nevíte, jak máte na fashion fotkách pózovat. To bylo úplně jasné, že u nepovedených fotek se pobavím. Článek najdete pod jménem JAK NOSIT HODINKY?.
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
A do třetice Vám ukážu fotky z článku ROMANTIKA NA HLUBOKÉ, kde jsem chtěla nafotit pěkné fotky ze zámeckého prostředí. No a jelikož jsme měli opravdu ošklivé počasí, a už jenom to nám nehrálo do karet, tak to byl trochu oříšek.
Berte to jako srandu. Já to tak taky beru. Samozřejmě, že mám ráda fotky, které jsou upravené a na oko pěkné, kdo by je rád neměl. A fotky na kterých vypadám jako člověk. Ale tohle je prostě pro pobavení a vlastně bych je ani nikam jinam nedala a myslím, že to by byla škoda. 

Dávám to sem ze své dobré vůle, protože si ze sebe ráda udělám legraci a myslím, že tomuhle se určitě zasmějete. Jak se Vám článek líbí?

S láskou 
  Linda

26 komentářů:

 1. Skvělý článek a fotky :) I když jsou nepovedené, pořád jsou skvělé :) Tohle přesně znám, taky ráda fotím a na jednu dobrou fotku padne pět nepovedených :D Třeba teď jsem byla taky v Paříži, natěšená, jak budu fotit a nakonec celé tři dny jenom pršelo, takže fotky jsou jen samý déšt a šedivo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak děkuji, přišlo mi to jako moc dobrý nápad ukázat tu druhou stránku věci :) Jo tak to jsi měla smůlu, ale v dešti se dá taky hezky fotit :)

   Vymazat
 2. Lindo, to je super. :) Jsi stejně krásná i na těch nepovedených fotkách... iva

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se ty fotky líbí právě proto, že vypadají realisticky. Hlavně ta první fotka v Paříži ta je hodně pěkná. Mám ráda, když je vidět na fotkách, že není jen krásné počasí, ale i větrno a i z toho se dají udělat krásné fotky. :)
  Já osobně vůbec fotky neupravuji. Všechny, co dávám na blog jsou dány tak, jak jsem je fotila, protože prostě se mi ty fotky tak líbí, jelikož to je nezkrášlená realita prostě jak to doopravdy vypadá. :) Někdy teda u některých fotek upravuji jas a kontrast, ale vzhledem k tomu, že dost často mě to nebaví, je to málokdy. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je super. Já fotky upravuji, ale snažím se, aby to nebylo přehnané :)

   Vymazat
 4. Tak tohle taky velmi dobře poznám. Člověk se těší na krásné fotky z výletu a pak jen promazává. :-D Nejvíce mě pobavilo fashion a hodinky. :-))
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Super nápad na článek :D Nepovedené nebo random fotky jsou mnohdy i lepší než ty napózované :)

  Praguetales

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tenhle článek je bozi :D Kdo by neměl v telefonu tisíce nepovedených fotek na které stejně kouká nejradši :D Člověk se u toho pobaví a hlavně zavzpomíná :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětVymazat
 7. skvělý článek ☺
  na začátku dobrodružství s blogem jsem na fotografie nevěnoval význam, ale naštěstí se stále mění ☺
  pozdravy
  Lili

  OdpovědětVymazat
 8. Ty jsi prostě kočka Lindi! I na těch nepovedených fotkách Ti to moc sluší :) Tenhle článek se mi líbil moc :) Člověk aspoň nemá takové depky, že on není tak dokonalý :D :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to úplně nevím Míšo, ale děkuji moc, jsi hodná :) Je dobrý si ze sebe občas udělat srandu :D

   Vymazat
 9. skvělý článek! :) pomalu mě začíná štvát ten "dokonalý vystajlovaný svět", který vidíme všude kolem - na instagramu, blozích a dalších sociálních sítích...

  OdpovědětVymazat
 10. Tohlě je super článek :) úplně se v něm vidím, kolikrát se člověk snaží udělat nějakou pěknou fotku, ale ono to dopadně přesně naopak :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 11. Odpovědi
  1. To se neboj, mám horší nepovedené fotky, ale chtěla jsem všechny ušetřit toho pohledu na ně :D

   Vymazat
 12. Já mám takovéhle nepovedené fotky strašně ráda:D. Každopádně ti to sluší i tady:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 13. Great post, I like it 🙂 perfect outfit :)

  new post
  http://mensfashionobsession.com/

  OdpovědětVymazat
 14. Čekala jsem nějaké příšerné fotky, ale nejsou až tk šptné, to by jsi musela vidět moje, na některých mám druhou bradu :D
  Náhodou na fotkách z Paříže vypadáš skvěle :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám ještě děsivější, ale ty jsem sem nedávala, chtěla jsem všechny uštědřit toho pohledu na ně :D Jee díky moc ,jsi hodná :)

   Vymazat
 15. hahah love the feel of the photos and the travel locations! Super!!!

  www.fashionradi.com

  OdpovědětVymazat
 16. amazing post!
  https://stargazershia.blogspot.com.co

  OdpovědětVymazat
 17. _______________________________________________________________________________________
  Věřte, že tohle jsou vybrané fotky, které jsou nepovedené, ale ještě tak nějak vypadají. Mám i horší, ale chtěla jsem Vás uštědřit toho pohledu na ně :D Jinak děkuji za komentáře a že mi to sluší, to jste mě moc potěšili :) Jsem taky ráda, že se Vám téma toho článku líbí. Myslím, že ve světě, kde se všichni předhánějí o nejhezčí fotku, je občas dobré ukázat i ty nepovedené. Já se taky snažím fotit ty hezké fotky a dávám je všude, ale není nad to občas ukázat i druhou stranu mince :D
  _______________________________________________________________________________________

  OdpovědětVymazat
 18. Mám ráda tyhle články, prostě to tak je, ne každá fotka je hold dobrá :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že se ti článek líbí :) Nepovede, všechno nejde dokonale :D

   Vymazat

Používá technologii služby Blogger.