září 22, 2018

Pro začátek představím sebe. Jmenuji se Linda, což už je asi jasné z názvu blogu. Je mi pár let po dvacítce a žiji nedaleko Prahy. Miluji vaření, pečení, tvoření, focení, hokej, psy a taky jeden z důvodů, proč mám tento blog - psaní.

S blogováním jsem začala někdy ve 14 letech s blogískem o celebritách, tehdejším lifestylu a všemožných strastech pubertální holky. A takhle jsem do 16 let vystřídala 2 - 3 blogy. Když nad tím přemýšlím, tak vlastně ani nevím, jak jsem se k tomu dostala, ale nějak mě to k tomu táhlo. Asi osud.

Čtyři roky jsem to bez toho vydržela, ale v 21 letech jsem se k tomu vrátila a založila tento blog, se kterým jsem to ze začátku možná nebrala tak vážně. Blog si však prošel menším vývojem a po urovnání si, o čem budu psát, jsem se zaměřila na vaření a tvoření, které sem tam proložím lifestylem. A já tak dělám to, co mě baví a jdu si za svými sny.

Díky blogu jsem měla tu možnost navázat pár příjemných spoluprací...
- Pixers - obrazy, fotografie, tapety, plakáty...článek
- Blogerky.cz a Empower supplements - výzva s kokosovým cukrem...článek
- Alkohol.cz - destiláty, vína, pivo, limonády...článek najdete tady a tady
- Velkykosik.cz - dekorace, domácí potřeby...článek
- Helveti - dámské a pánské hodinky...tady a tady
- Dortisimo.cz - výzva s perníčky...článek
- Kompava - výživové doplňky...článek najdete tady a tady
Milujeme Hokej - píšu texty o hokeji na jejich FB...článek
Dieta OXY - detoxikační OXY TEA...článek

Jen chci upozornit, že všechen obsah tohoto blogu je pod AUTORSKÝM PRÁVEM a pokud budete chtít něco z mé práce použít, tak mě nejdříve kontaktujte na e-mailu, který najdete v pravém sloupci Kdybyste měli jakékoliv otázky, tak určitě napište.
Přeji příjemné čtení!
  S láskou 
  Linda
Používá technologii služby Blogger.